Strona internetowa wizytówką firmy

Spread the love

Często można spotkać się ze stwierdzeniem, że strona internetowa Gdańsk to wizytówka firmy. W rzeczy samej jest w tym stwierdzeniu sporo racji – większość osób poszukuje informacji o konkretnej jednostce przede wszystkim za pośrednictwem strony www – www.studiogo.pl.

 

Atrakcyjność merytoryczna i graficzna

Firmowe strony www powinny być przede wszystkim atrakcyjne pod względem merytoryczny i graficznym. Wbrew pozorom nie oznacza to, że firmowa strona internetowa ma być przepełniona różnego rodzaju informacjami, bogactwem zdjęć i grafiki – w prost przeciwnie, nadmierna ilość tego typu wartości może sprawić, że witryna przyniesie efekty odwrotne do pożądanych.
Dobrze zaprojektowane i wykonane firmowe strony internetowe powinny być przede wszystkim przejrzyste i wygodne pod względem nawigacyjnym. W zależności od indywidualnych potrzeb danej jednostki, a także profilu firmy, mogą to być strony www obejmujące jedną witrynę, jak również posiadające odnośniki do dedykowanych podstron, na których znajdują się konkretne informacje – w tym przypadku główna strona www musi posiadać wygodną i funkcjonalną nawigację, która pozwoli w bezproblemowy sposób dotrzeć użytkownikowi do pożądanych zasobów danej witryny.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o